121 | MODRÝ AKT
AGHAMIAN Karen (1946)
- starting price: 3 000 CZK
- hammer price: 3 000 CZK
- March (3-rd, 5 pm) Live Stream Fine Art Auction
Olej na plátně, 66 x 97 cm, rámování, datace 1990, signováno vpravo dole Aghamian Karen 90.